Za rok přes 200 přestupků na náměstí v centru města. Problémy s bezdomovci ve Vsetíně řeší nová vyhláška

0
3
Vsetín schválil novou vyhlášku, která má řešit problém se skupinkami lidí bez domova na veřejných prostranstvích v centru města. Vymezuje konkrétní místa, kde lidé nesmí polehávat. Jen za poslední rok na náměstí Jarmily Šulákové strážníci řešili víc než dvě stě přestupků. Vedení města ale přiznává, že samotná vyhláška na všechno nestačí.

O que achou dessa notícia? Deixe um comentário abaixo e/ou compartilhe em suas redes sociais. Assim conseguiremos informar mais pessoas sobre o que acontece no mundo do tênis!

Esta notícia foi originalmente publicada em:
Fonte original